Odblaskowa Gala, SP Klucze 2024

Odblaskowa Gala

Wtorek 6 lutego 2024r. był wyjątkowym dniem. W Kinie Kijów w Krakowie odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiej Akcji Odblaskowa Szkoła. Działania, które prowadziliśmy we wrześniu oraz październiku w ramach tego projektu zostały docenione przez jury. W powiecie olkuskim zajęliśmy I miejsce, na szczeblu ogólnopolskim V miejsce. W związku z tym zostaliśmy zaproszeni na uroczystą galę. Pojechaliśmy na nią z paniami: Anną Konieczniak, Sylwią Pilarczyk oraz Adrianą Nowakowską. Podczas spotkania odebraliśmy dyplomy i wspaniałe nagrody. Następnie został wyświetlony film „Akademia Pana Kleksa”. Ekranizacja bardzo przypadła nam do gustu. Cieszymy się, że podejmowane przez nas akcje są zauważane. Motywuje to do dalszego działania.

Uczniowie klas 2a i 2b

Sylwia Pilarczyk