barwy Ukrainy

Solidarni ze Szkołą partnerką w Tarnopolu, Ukraina

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach wraz z  uczniami oraz ich rodzinami przesyłają wyrazy wsparcia i solidarności dla Szkoły  partnerskiej  w Tarnopolu na Ukrainie – Tarnopolski Zespół Oświatowo – Wychowawczy nr 2  reprezentowany przez Panią Dyrektor  Innę Iwaniuk.

Jesteśmy głęboko poruszeni i zaniepokojeni obecną sytuacją w Waszym kraju, ale z nadzieją patrzymy w przyszłość, wierząc, że szybko powrócą spokojne i pełne pokoju dni.

Pamiętamy i wspominamy chwile spędzone razem w naszej szkole i te, które przeżywaliśmy będąc z wizytami na Ukrainie. Spotkania uczniów i nauczycieli były pełne radości, zabawy i beztroski. Wierzymy, że trudny czas szybko minie i  wkrótce się spotkamy.

Zapewniamy Was o naszej solidarności i pamięci.