Zawody gminne z koszykówki, SP Klucze 2022

Zawody gminne z koszykówki

W dniu 09. 12 2022 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Kluczach, odbyły się zawody gminne koszykówki w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, a odbyły się one w kategorii dziewcząt i chłopców z podziałem na grupy wiekowe.

Do turnieju, który stał na wysokim poziomie zgłosiło się aż 9 drużyn z Gminy Klucze.

Rywalizacja była bardzo zaciekła i w każdym meczu trwała do ostatniego gwizdka sędziowskiego.

Wyniki

Wśród dziewcząt starczych (7,8 Klasa) I miejsce zajęły reprezentantki SP Klucze, którym uległy dziewczęta z SP Chechło.

Wśród chłopców starszych I miejsce na podium również przypadło reprezentantom SP Klucze a na kolejnych miejscach uplasowały się SP Bydlin (II),  SP Chechło (III) i SP Jaroszowiec (IV miejsce).

Wśród chłopców młodszych najlepsi okazali się uczniowie z SP Bydlin, II miejsce zajęli koszykarze z SP Klucze a miejsce III zajęła drużyna z SP Jaroszowiec.

Organizatorzy zawodów odnotowali wysoki poziom wyszkolenia młodych adeptów koszykówki, co dobrze rokuje na przyszłość.

Organizatorami i sędziami zawodów byli Grzegorz Kaliś i Hubert Poczęsny.