I LO Olkusz logo

Matematyczny sukces Michała

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym

W dniu 26.05.2023r. uczniowie Maja Konieczniak i Michał Tworzydło, wyłonieni w eliminacjach szkolnych, wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym, zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Patronat nad konkursem objął Starosta Olkuski oraz Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Poziom konkursu był wysoki a zadania wymagały gruntownej wiedzy z zakresu programu szkoły podstawowej.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8c  naszej szkoły Michał Tworzydło otrzymał wyróżnienie w tym konkursie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Dni Otwartych I LO w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Rybak

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym, I LO w Olkuszu, SP Klucze 2023