Natalia Kuca z kl. 5b laureatką 3. miejsca w konkursie piosenki patriotycznej

Natalia Kuca z kl. 5b laureatką 3. miejsca

w VI edycji Konkursu patriotycznego „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Filmowa piosenka o Polsce pamięta”

Spośród 185 zgłoszeń z całej Małopolski wybrano 17 laureatów oraz przyznano 9 wyróżnień. Nasza uczennica Natalia Kuca wyśpiewała III miejsce pięknym utworem „Miejcie nadzieję” z filmu pt. „Ostatni dzwonek” w kategorii wiekowej klasy V-VIII, soliści.
Uczennicę przygotowały nauczycielki Martyna Smaruj i Anna Konieczniak.
Dziękujemy serdecznie Kamilowi Konieczniakowi za wykonanie podkładu muzycznego i nagranie wokalu oraz Erykowi Konieczniakowi za montaż.

Wspaniałe wykonanie Natalki można posłuchać pod linkiem:
Natalko, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów❗️ Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni ❗️ ?
8 listopada 2023 r. podczas Koncertu Galowego Konkursu „Zaśpiewaj i Ty Niepodległej” w Kopalni Soli „Wieliczka” odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.
Organizatorami konkursu są: Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Prezes Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michał Roehlich.
Partnerami Konkursu są: Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak, Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Jan Godłowski, Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, Agencja Mienia Wojskowego w Krakowie.

Natalia Kuca, III miejsce w konkursie zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Filmowa piosenka o Polsce pamięta

#SzkołaPamięta

#SzkołaPamięta logo