Powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych, SP Klucze 2024

Powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych

W dniu 18.04.2024 na skateparku w Olkuszu odbyły się powiatowe zawody drużynowe w biegach przełajowych. W zawodach tych nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.

Drużyna dziewcząt młodszych w składzie Barakomska Natalia, Borysiewicz-Gardeła Ola, Głowacka Maja, Kryger Iwona, Ładoń Natasza, Trzaska Julia, Polakiewicz Emilia (rez.) zajęła 2 miejsce,

Chłopcy młodsi (Gacek Antoni, Kazek Mikołaj, Piwowar Patryk, Ściążko Paweł, Tarnówka Szymon, Wydmański Bartosz, Kaczmarczyk Mateusz rez. zajęli 2 miejsce,

natomiast chłopcy starsi w składzie Barakomski Aleksander, Ćwik Krzysztof, Gęgotek Jan, Miotk Szymon, Szulik Aleksander, Tomsia Jakub oraz Brodziński Augustyn i Czopek Szymon (rez.), po świetnym biegu zdobyli 1 miejsce uzyskując tym samym awans do etapu wojewódzkiego zawodów.

Jednocześnie wśród startujących w poszczególnych kategoriach trójka najlepszych zawodników otrzymała dyplomy w klasyfikacji indywidualnej. Wśród reprezentantów SP Klucze 3 miejsce zajęła Barakomska Natalia, 2 miejsca zajęli Kazek Mikołaj i Barakomski Aleksander oraz 3 miejsce Tomsia Jakub.

Gratulacje dla wszystkich  zawodniczek i zawodników!!! Pomimo zimna i  chłodu panowała gorąca rywalizacja.