Szlachetna Paczka – Relacja z wręczenia paczki Rodzinie

 

Drogi Darczyńco,

 

W SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

 

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

 

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

 

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

 

Pani Grażyna i pan Janusz nie spodziewali się takiej ilości paczek. Kilka razy powtarzali, że myśleli o jednej Szlachetnej Paczce, a dostali aż 38. Rozpakowanie i uporządkowanie wszystkiego zajęło parę dni. Przy doręczeniu paczki nie było Nikoli, to co dla niej zostało starannie odłożone. Paweł natomiast “oszalał” i nie wierzył w to, co widzi, że to wszystko dla nich. Pan Janusz pomagał w noszeniu paczek, chociaż nie powinien dźwigać, a pani Grażyna zaczęła się trząść i musiała usiąść, patrzyła z niedowierzaniem na to, co się dzieje. Bardzo cieszyło mnie zaskoczenie rodziny, naprawdę nie spodziewali się takiej bogatej paczki. Niesamowite zdziwienie, że Nikola i Paweł dostali po laptopie, nigdy by nie uwierzyli, że można tyle otrzymać od obcych ludzi.

 

Co chce przekazać wolontariusz?

 

Serdecznie dziękuję całej społeczności szkolnej za przygotowanie Szlachetnej Paczki dla rodziny pani Grażyny i pana Janusza. Dziękuję za wszelkie dobro wszystkim, którzy przyczynili się do wywołania takiej radości w tej rodzinie. Jesteście wspaniali! Myślę, że to nie ostatni Wasz udział w projekcie. To, co robicie ma wielka wartość, potraficie uszczęśliwiać ludzi. W Nowym Roku życzę Państwu wszystkiego najlepszego i wiele, wiele radości. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję – do zobaczenia!

 

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

 

Pani Grażyna i pan Janusz dziękują serdecznie w imieniu swoim i wnuków za przygotowanie tak wspaniałej paczki. Czują się niesamowicie docenieni. Wszystko, co dostaliśmy wykorzystamy jak najlepiej, zapasy starcza na długo. Tyle dobra nie otrzymaliśmy jeszcze od nikogo, jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystko.

 

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI