Podsumowanie działań w ramach „Uczniowskiej Akademii Programowania”

Nadszedł czas podsumowania działań w ramach

„Uczniowskiej Akademii Programowania”

Projekt „Uczniowska Akademia Programowania”, realizowany był przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły im. Jana Pawła II w Kluczach „Niezapominajka”, dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach oraz Gminę Klucze.

Na spotkaniu podsumowującym projekt gościliśmy p. Anetę Miszczyńską – koordynator projektu, p. Sylwię Pałkę koordynator Działaj Lokalnie,  p. w-ce dyrektor Mirosławę Dziatłowicz, wszystkich uczniów, którzy czynnie i bardzo chętnie brali udział w zajęciach oraz pozostałych uczniów naszej szkoły.

W ramach tego przedsięwzięcia  odbywały się zajęcia z programowania, które prowadziła p. Anna Rybak. Zajęcia odbywały się  od IX do XII w dwóch 12- osobowych grupach.

Co robiliśmy podczas tych zajęć zostało przedstawione na prezentacji, którą wszyscy wspólnie obejrzeliśmy. Wszyscy uczniowie biorący udział w zajęciach otrzymali tytuł Mistrza Kodowania jak i również zostały im wręczone dyplomy za udział w projekcie.  

Mamy nadzieję, że ta przygoda z programowaniem dla wielu z uczestników nie skończy się wraz z zajęciami, ale będą tą pasję w miarę możliwości kontynuować.

Anna Rybak

[Not a valid template]