Musical „MusicAll” inspiracją dla uczestników projektu „Artystyczna Scena Muzyczna”

Musical „MusicAll” inspiracją dla uczestników projektu

„Artystyczna Scena Muzyczna”

Grupa  „Artystyczna Scena Muzyczna” realizująca projekt w programie „Równać Szanse” dowiedziała się, że w Krakowie studenci  Staromiejskiego Centrum Kultury i Nauki wystawią widowisko muzyczne pt. „MusicAll”.  Miał on za zadanie zaprezentować publiczności znane, kultowe już – chciałoby się rzec – utwory, części światowej sławy musicali.

Tydzień przed wyjazdem jedna z uczestniczek projektu zadzwoniła do kierowcy, tym samym organizując transport.  15 marca o godzinie 17.00 wyjechałyśmy z Klucz, aby na miejsce dotrzeć na 19.00. Po trwającej 120 minut sztuce wróciliśmy do domów, pełni nowych pomysłów i weny.

Spektakl okazał się być świetny, i chociaż realizowany przez amatorów – dał nam masę wskazówek co do realizacji naszego muzycznego przedstawienia.

W jego trakcie usłyszeliśmy fragmenty tak słynnych musicali jak chociażby „Evita”, „Footlose”, „Grease” czy „Przebudzenie wiosny”. Wiele z nich słyszeliśmy po raz pierwszy, inne – znaliśmy całkiem dobrze. Jedno jest pewne – po tym spektaklu nie sposób będzie ich zapomnieć.

Uczestnicy grupy „Artystyczna Scena Muzyczna”

Projekt „Artystyczna Scena Muzyczna” programu Równać Szanse finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fuundacji Dzieci i MłodzieżyProjekt „Artystyczna Scena Muzyczna” programu Równać Szanse finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fuundacji Dzieci i Młodzieży

[Not a valid template]