Mistrzostwa Gminy w koszykówce 3x3 szkół podstawowych, SP Klucze 2023

Mistrzostwa Gminy w koszykówce 3×3 szkół podstawowych

W hali sportowej w Kluczach odbyły się kolejne zawody w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej wynikających z kalendarza rozgrywek sportowych.

Do turnieju zgłosiły się drużyny z Bydlina, Chechła, Jaroszowca, Kwaśniowa oraz Klucz.

Rywalizacja była bardzo emocjonująca i widowiskowa. Każda z drużyn chciała zdobyć punkty na miarę zwycięstwa, zawodnicy walczyli więc i każdą piłkę. Jednak mistrz jest tylko jeden.

Oto ostateczne wyniki zawodów:

W kategorii dziewcząt młodszych I miejsce SP Klucze,

w kategorii chłopców młodszych I miejsce SP Jaroszowiec, II miejsce SP Klucze, III miejsce ex aequo SP Bydlin i SP Chechło.

W kategorii młodzieży wśród dziewcząt I miejsce zajęły reprezentantki SP Bydlin, a miejsce II SP Klucze.

Wśród chłopców starszych zwycięzcą została drużyna SP Klucze, miejsce II zajęła drużyna z SP Kwaśniów a miejsce III przypadło reprezentantom SP Bydlin.

Do szczebla powiatowego awansują drużyny które zajęły pierwsze miejsca.

Spotkania prowadzili:

Grzegorz Kaliś i Hubert Poczęsny