WYRÓŻNIENIE od Fundacji Redemptoris Missio

Przesyłamy Wam informacje od Fundacji Redemptoris Missio. Nasza szkoła otrzymała WYRÓŻNIENIE.
Oto treść wiadomości:
„Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Waszą pomoc. Dzięki darom, które nam przekazaliście będziemy mogli pomóc wielu potrzebującym.
Dziękujemy za Waszą wrażliwość na losy najuboższych mieszkańców świata. To wspaniałe, że w pomoc angażujecie swoich podopiecznych i od najmłodszych lat uczycie ich zauważać potrzeby drugiego człowieka.
Z ogromną radością chcielibyśmy przyznać Waszej placówce tytuł „SZKOŁA Z MISJĄ”.
Zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez Fundację „Redemptoris Missio”. Razem mamy ogromną moc!”
My jako Szkolne Koło wolontariatu „Niezapominajka” chcemy serdecznie podziękować naszym darczyńcom, szczególnie Uczniom i Rodzicom, którzy brali udział w naszych akcjach takich jak „Opatrunek na ratunek” i „Kup pan szczotkę”. Gdyby nie Wasza ofiarność, nie otrzymalibyśmy takiego wyróżnienia.

Wolontariusze i opiekunowie.