Konkurs Logistyczny w ZS nr 1 w Olkuszu, SP Klucze 2024

Konkurs Logistyczny w ZS nr 1 w Olkuszu

W dn. 09.04.2024r. Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu zorganizował III Edycję Konkursu Logistycznego, który skierowany był do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych powiatu olkuskiego.

Konkurs składał się z trzech etapów: zadań testowych – wymagających podstawowej wiedzy, zadań wymagających kreatywnego myślenia oraz zadania z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych.

Naszą Szkołę reprezentowała ekipa z klasy 7 ”a” w składzie:

1. Stanisław Piątek

2. Jakub Karcz

3. Aleksander Szulik

Chłopaki w piękny sposób rozwiązali wszystkie zadania. Ich uśmiech na twarzach mówi sam za siebie. Przy okazji uczniowie zwiedzili szkołę. Być może ktoś z nich w przyszłym roku dokona wyboru Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu?

Sponsorem konkursu była firma Brembo Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej – wiodący producent komponentów hamulcowych.

Marta Sorbian