Mam Talent, SP Klucze 2024

Mam Talent – Wyróżnienie w konkursie

Mam Talent

21 marca 2024. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się III edycja Międzyszkolnego Charytatywnego Konkursu „Mam Talent”. Tradycyjnie organizatorami wydarzenia było I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu wraz ze Stowarzyszeniem Dobroczynnym „Res Sacra Miser” w Bukownie. W tym roku naszą szkołę zaprezentowaliśmy jako zespół Kropelki. Wystąpiliśmy w następującym składzie:

Maria Ziaja kl. 7a

Zofia Rachwał kl. 7a

Filip Feledyk kl. 2b

Pola Płonka kl. 2b

Natalia Banyś kl. 2b

Kalina Rutkowska kl. 2b

Natalia Strózik kl. 2b

Lena Rutkowska kl. 2b

Aleksandra Murdzek kl. 2b

Hanna Czerwińska kl. 2b

Antonina Polan kl. 2b

Olga Kaczówka kl.2b

Zuzanna Choińska kl. 2b

Wytrwale ćwiczyliśmy pod czujnym okiem Pani Adriany Nowakowskiej oraz Sylwii Pilarczyk. Dzięki treningom pokazaliśmy wiele talentów w scenerii prosto z oceanu. Pani Ada uszyła wspaniałe stroje, pani Sylwia pilnowała aby układy były rytmiczne, płynne i równe, z panią Martyną ćwiczyliśmy śpiew. Maja i Zosia przepięknie zaśpiewały utwór „How Far I’ll Go” natomiast pozostali członkowie zespołu zaprezentowali wspaniałe układy akrobatyczne. Jury było zachwycone. Do szkoły wróciliśmy w wyróżnieniem. Jednak najważniejsze jest to, że dołożyliśmy swoją cegiełkę na cel charytatywny. Pomaganie jest super. Już zbieramy pomysły i energię na kolejną edycję konkursu.

Zespół Kropelki